Zwiedzanie Inea Stadionu

Wycieczka Standard

Podczas zwiedzania można zobaczyć między innymi: Salę Konferencyjną, Szatnię Gości, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych, Lożę Prezydencką, Salę Legend czy Trybunę Prasową czy Lokomotywę.

Od poniedziałku do piątku wycieczki odbywają się o godzinach: 10:30, 12:00, 14:00, 16:00. W soboty i niedzielę zwiedzających zapraszamy w godzinach: 10:30, 12:00, 13:30, 15:00. Wycieczki odbywają się 7 dni w tygodniu, z wyłączeniem świąt.

 

W dniu 28 lutego, 1 i 5 marca wycieczki odbywać się będa w godz.: 10:30 i 12:00.

 • Czas trwania:
  1 godzina
 • Grupa:
  do 50 osób
 • Bilety:
  Ulgowy: 10 zł. Normalny: 17 zł
Zarezerwuj

Wycieczka z Koziołkiem

Wycieczka przeznaczona jest dla najmłodszych kibiców Lecha Poznań. Podczas zwiedzania zobaczyć można między innymi: Hol Główny – Recepcję, Salę Konferencyjną, Korytarz Sław, Szatnię Gości, Tunel-Strefę Zero, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych. Oprócz przewodnika w wycieczce udział bierze również maskotka Kolejorza – Koziołek.

Wycieczki odbywają się 7 dni w tygodniu z wyłączeniem dni meczowych oraz świąt.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja

 • Czas trwania:
  45 minut
 • Grupa:
  do 40 osób
 • Bilety:
  Ilość osób x bilet normalny/ulgowy/grupowy + 150 zł dopłaty za Koziołka
Zarezerwuj

Wycieczka z Piłkarzem

Poznaj INEA Stadion oczami piłkarzy Kolejorza. Raz w miesiącu odbywać się będzie wycieczka sportowa, podczas której rolę przewodników przejmą piłkarze drużyny Lecha Poznań. W trakcie zwiedzania będzie można zobaczyć szatnię gości, strefę zero oraz poziom murawy wraz z ławkami rezerwowych.

Wycieczka z piłkarzem to idealna okazja do zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia ze swoim idolem czy otrzymania autografu. Przede wszystkim to jednak niepowtarzalna okazja poznania stadionu od środka razem z piłkarzami poznańskiej Lokomotywy. 

Najbliższa wycieczka odbędzie się w poniedziałek 27 lutego o godz. 18:00. W rolę przewodnika wcieli się były piłkarz -                   Andrzej Juskowiak! Zapraszamy!

 

 

 • Czas trwania:
  1 godzina
 • Grupa:
  do 40 osób
 • Bilety:
  25zł od osoby
Zarezerwuj

Ekskluzywne zwiedzanie

To idealny pomysł na prezent. Zwiedzanie odbywa się indywidualnie w towarzystwie przewodnika, bez dołączania do zorganizowanej grupy. W pakiecie jest posiłek w klubowej Restauracji. Dodatkowo przewidziany jest też upominek klubowy. Zwiedzający, za okazaniem biletu otrzymuję również rabat w wysokości 10% na zakupy w Sklepie klubowym.

Wycieczki odbywają się 7 dni w tygodniu z wyłączeniem dni meczowych oraz świąt.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja

 • Bilety:
  200zł
Zarezerwuj

Wycieczka w dniu meczowym

Jako jedyny stadion w Polsce i jeden z nielicznych w Europie możemy pochwalić się, że mamy w swojej ofercie zwiedzanie stadionu w dzień meczowy. To idealna okazja, by zobaczyć arenę Euro 2012 podczas ostatnich przygotowań do meczu. Próba nagłośnienia, przygotowywanie Sali Konferencyjnej czy sprawdzanie stanu murawy, to tylko jedne z nielicznych atrakcji możliwych do zobaczenia podczas wycieczki w dzień meczowy. Nie lada gratka nie tylko dla zapalonych kibiców piłki nożnej.

Oprócz zwiedzania INEA Stadionu w pakiecie jest również bilet na mecz oraz szalik. Zwiedzający za okazaniem biletu otrzymuję rabat w wysokości 10% na zakupu w Sklepie klubowym.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja

 • Czas trwania:
  1 godzina
 • Grupa:
  do 40 osób
 • Bilety:
  200zł od osoby
Zarezerwuj

Zapraszamy do zwiedzania INEA Stadionu, jednej z aren Mistrzostw Europy w piłce nożnej, obiektu, gdzie na co dzień trenuje i rozgrywa swoje mecze drużyna Lecha Poznań.

Od poniedziałku do piątku wycieczki odbywają się o godzinach: 10:30, 12:00, 14:00, 16:00.
W soboty i niedzielę zwiedzających zapraszamy w godzinach: 10:30, 12:00, 13:30, 15:00.

 

W dniu 28 lutego, 1 i 5 marca wycieczki odbywać się będa w godz.: 10:30 i 12:00.

Bilety/Tickets

 • Normalny (Adult ticket) - 17 zł
 • Ulgowy (Reduced ticket) - 10zł
 • Bilet grupowy powyżej 15 osób - 10 zł
 • Dzieci do 5. roku życia (Kids aged under 5) - Wstęp bezpłatny
 • Ekskluzywne zwiedzanie* - 200 zł
 • Wycieczka z Koziołkiem* - ilośc osób x bilet normaly/ulgowy/grupowy + 150 dopłaty za Koziołka
 • Wycieczka w dzień meczowy* - 200 zł
 • Wycieczka z piłkarzem* - 30 zł

*Konieczna wcześniejsza rezerwacja

Bilety sprzedawane są w kasie Stacji Kolejorz (Sklep Lecha Poznań), który znajduje się na IV Trybunie INEA Stadionu (róg ulic Ptasiej i Bułgarskiej).

W niedziele zbiórka osób chętnych na zwiedzanie INEA Stadionu jest przed Stacją Kolejorz, a zakup biletów możliwy jest bezpośrednio u przewodnika!

W trakcie wycieczki można zobaczyć najważniejsze miejsca INEA Stadionu, takie jak: Salę Konferencyjną, Korytarz Sław, Salę Legend, Szatnię Gości, Strefę Zero, ławki rezerwowych, Lożę Prezydencką, Trybunę Prasową oraz boiska treningowe czy Lokomotywę.

Czas trwania wycieczki to 1 godzina. Każda wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika.

Grupy zorganizowane zainteresowane zwiedzaniem proszone są o kontakt:

O wcześniejszy kontakt prosimy również osoby zainteresowane zwiedzaniem z przewodnikiem w języku obcym oraz niepełnosprawnych celem dostosowania trasy do ich potrzeb.

Osoby indywidualne nie muszą zapisywać się na wycieczki, wystarczy zgłosić chęć zwiedzenia obiektu w klubowym sklepie Lecha Poznań (róg ul. Ptasiej z ul. Bułgarską).

Regulamin zwiedzania INEA Stadionu w Poznaniu: pobierz regulamin

 

Oferta specjalna gadżetów dla grup zorganizowanych!